Home / Urodziny tematyczne

Urodziny tematyczne

e2birthday

PRZYJĘCIE URODZINOWE Z LEGO!

Czy chcielibyście zorganizować naprawdę wyjątkową imprezę urodzinową dla Waszego Dziecka?

Macie już trochę dość klaunów i magików?

Jeśli myślicie o wyjątkowym i niezapomnianym Dniu Urodzin to mamy dla Was wspaniałą propozycję! Możecie skorzystać z naszej oferty: Edukacyjne Przyjęcia Urodzinowe z Young Engineers!

LEGODAY

Urodziny z Young Engineers to eksperymentalna, zabawna i edukacyjna aktywność dla dzieci. Pozwala ona dzieciom posmakować świata LEGO i pomaga rozwinąć kreatywne myślenie w trakcie budowy modeli z wyobraźni. Dodatkowo, dzięki pracy w grupie uczą się one umiejętności współpracy. Na koniec zapewniamy zabawne świętowanie urodzin, w trakcie którego dzieci otrzymują podarunki niespodzianki. Urodziny E² dostępne są w dwóch formach:

 

Urodziny Klockowy Skarb to forma w której dzieci zabierane są w świat porywającej historii oraz muszą odzyskać skarb Królestwa LEGO porwany przez smoka. Żeby tego dokonać muszą podjąć się serii wyzwań i zadań powiązanych z opowieścią. W trakcie tej aktywności dzieci pracują w grupie, budując modele oparte na ich wyobraźni, zgodnie z podpowiedziami prowadzącego. Rozwija to umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolności interpersonalne.

Urodziny Wesołe Klocki to program Urodzin E² składający się z dwóch głównych części. Pierwszą z nich jest zbudowanie zmotoryzowanego modelu, wybranego przez jubilata z jednego z następujących światów Lego: Świat Zabawy, Świat Słodkości, Świat Wyścigówek i Świat Wirujących Bączków. W każdym z tych światów, dzieci doznają wyzywającej i edukacyjnej zabawy, zarówno podczas konstruowania modeli jak i później, podczas zabawy nimi oraz ulepszania ich.

Następnie dzieci otrzymują osobiste i grupowe zadania urodzinowe.

 

smallbric2 Modele do zbudowania na urodzinach:

 • Zmotoryzowana wyrzutnia bączków

77

 

Przy pomocy tego modelu nauczymy dzieci podstaw statystyki – jakie są szanse, że bąk spadnie na stronę szarych gwoździ?

 

 

 

 

 • Grupowy przenośnik taśmowy

78

 

 

Przy pomocy modelu nauczymy dzieci o przekładni pasowej, czym jest przenośnik taśmowy i gdzie możemy znaleźć przenośnik taśmowy w życiu codziennym.

 

 

 

 • Karuzela z wesołego miasteczka

75

Przy pomocy tego modelu nauczymy dzieci o sile odśrodkowej i sile dośrodkowej oraz gdzie one występują w modelu.

 

 

 

 

 

 

 

 • Samochód wyścigowy

76

Przy pomocy tego modelu zapoznamy dzieci z przekładnią, oraz jej rodzajami. Wyjaśnimy również czym charakteryzuje się przekładnia pasowa. Nie zabraknie też pojęcia tarcia, oraz jego związku z wybudowanym modelem.

 

 

 

 

W trakcie obu form dzieci uczą się podstawowych sposobów łączenia elementów Lego, poznają te elementy oraz uczą się, jak rozwiązywać stawiane przed nimi wyzwania.

smallbric1 Dodatkowe informacje:

 • zalecana długość aktywności to 2 godziny zegarowe
 • imprezę prowadzą doświadczeni instruktorzy-animatorzy wyposażani w specjalni zestawy LEGO® wraz z autorskimi instrukcjami.
 • w zabawie mogą uczestniczyć dzieci od 6 do 11 roku życia
 • urodziny mogą być w domu Jubilata lub w dowolnie wybranym miejscu okolic Wilanowa, Ursynowa, Mokotowa, Ochoty, Śródmieścia, Woli, Bemowa, Żoliborza i Bielan.

smallbric3 Cena:

 • do 12 dzieci – 450 zł
 • dodatkowe dziecko ( powyżej 12 dzieci)  – 25 zł
 • dodatkowy instruktor-animator – 150 zł
 • dojazd (od Metra Wilanowska) :
  – do 10 km – gratis
  – 11-20 km – 40 zł
  – 21-30 km – 60 zł